top of page
Erika Vaiginiene_edited.jpg
  • Grey LinkedIn Icon

Dr. Erika Vaiginienė

Mokslininkė

Erika Vaiginienė yra patyrusi mokslininkė, turinti ilgą darbo aukštojo mokslo sektoriuje istoriją. Pasižymi stipriais verslumo ir analitiniais įgūdžiais, yra profesionali verslo planavimo ir strateginio valdymo specialistė bei mentorė. Ji turi daugiau nei 18 metų darbo patirtį aukštojo mokslo sektoriuje, skirtingose pareigose (dėstytoja, mokslininkė; mokslo, inovacijų ir kokybės užtikrinimo vadovė, strateginio valdymo vadovė, katedros vedėjas; verslo mokyklos direktorė (6 mėnesiai). Jos mokslinių tyrimų ir konsultavimo sritys apima įmonių tarptautinę plėtrą, strateginį valdymą, kokybės sistemų diegimą ir valdymą; aukštojo mokslo valdymą, verslumą, klasterizacijos ir inovacijų procesų vystymo valdymą; nacionalinės politikos kūrimą ir vystymą.

Ji yra CEEMAN, AOM, AIB, EMRBI narė. Šiuo metu ji yra Tarptautinio verslo administravimo akreditavimo fondo (FIBAA, Vokietija) ir nepriklausomos akreditavimo ir vertinimo agentūros (IAAR, Kazachstanas) ekspertė.

 

Erika turi socialinių mokslų daktaro laipsnį verslo administravimo ir vadybos srityje. Ji yra sertifikuota pokyčių vadybininkė. 2018 m. baigė Mančesterio universiteto Inovacijų tyrimų instituto (JK) bendradarbiaujant su VTT (Suomija) vykdytą kursą “Ižvalgų ir tvarios ateities vystymo menas”.

 

Ji puikiai išmano kiekybinių ir kokybinių tyrimų metodikas, validžių apklausų klausimynų kūrimą. Erika laisvai kalba anglų ir rusų kalbomis.

bottom of page